Restorāns

Nurmuižas Pils

Elegants

baudījums

Laipni lūdzam Nurmuižas restorānā, kur mūsu šefpavāra vadībā no augstākās kvalitātes vietējām izejvielām, pasaulē atzīto piegādātāju produktiem un Nurmuižas pils dārza labumiem rodas kulinārijas meistardarbi, kurus papildina īpaši izmeklēti vīni šampanieši, kā arī kokteiļi un citi dzērieni.
mēs piedāvājam

vietējos gardumus

Ļaujieties restorāna Nurmuiža izsmalcinātajai ēdienkartei, kur kulinārijas izcilība ir apvienota ar dabas dāvanām. Mūsu ēdieni, ko iedvesmojuši pils dārzi un Kurzemes reģiona labākie vietējie ražotāji, ir izcilas garšas svētki. Katrs ēdiens stāsta savu stāstu, kas pagatavots ar aizrautību, izmantojot svaigākās sastāvdaļas, kuras ievāktas no mūsu pašu dārziem un apkārtnes. Lai papildinātu jūsu maltīti, mēs piedāvājam plašu vīnu karti, kas ietver ekskluzīvus vīnogu vīnus un citus gardus dzērienus. Esiet gatavi doties gastronomiskā piedzīvojumā, kas iepriecinās jūsu garšas kārpiņas un piepildīs jūsu sirdi ar prieku un jautrību.

Restorāna ēkas

Ļaujieties gastronomiskam ceļojumam Nurmuižas pils burvīgajā atmosfērā. Mūsu pils kompleksā ir vairākas izsmalcinātas vietas, kur varat baudīt gardus ēdienus, atpūsties ar atspirdzinošiem dzērieniem un izbaudīt apkārtnes krāšņumu. 

Galvenais restorāns ar terasi

Restaurant Nurmuiža
250 m2
90 personas

Oranžērija

170 m2
60 personas

Svinību zāle

700 m2
300 personas

Vīnogu dārzs

2000 m2
30 personas

Garšaugu dārzs

600 m2
30 personas

Garšaugu dārzs ir vēl viens zaļais objekts, ar ko lepojamies. Tā kā nav dokumentālu liecību par dārza izskatu barona laikā, to veidojām paši. Te izaudzētās garšvielas tiek izmantotas restorānā.

Garšaugu dārzs ir veidots kā aplis, kurā zied lavandas, vairāk kā desmit piparmētru šķirnes, ogas, ziedi, ķirbji un arbūzi.

Lapene

14 personas

Privātiem pasākumiem pieejamas pils parka un dīķa lapenes, kurās ir iespējams rīkot svinības, romantiskas vakariņas vai fotosesijas.

Galerija

Palutiniet savu vizuālo apetīti ar mūsu elegantā restorāna fotomirkļiem.

Iepazīstiet

Ēdienkarti

40
Pasākums
Pasākums
Notikušais pasākums

Easter Brunch “A La Carte”
🥚 Egg rolling and egg battles
🐰 Searching for chocolate eggs in the territory of the castle
🍸Special Easter cocktails.

180
Pasākums
Pasākums
Notikušais pasākums

Aicinām Jūs uz vēl nebijušām vakariņām viesību un kulinārijas entuziastes Santas Miķelsones un Nurmuižas restorāna šefpavāra Jurija Benko vadībā!

69
Pasākums
Pasākums
Notikušais pasākums

Aicinām Jūs uz baisām, bet gardām 5 kārtu vakariņām Helovīna noskaņās Nurmuižā! 👻🎃🔪 Dosimies arī kopīgā šausmu pastaigā pa pils ēku, jo tieši Helovīnu vakarā mostas visi muižas spoki…

600
Pasākums
Pasākums
Notikušais pasākums

Jūs gaida elegantas svinības ar izmeklētiem vīniem, šampaniešiem, gardām vakariņām un citiem pārsteigumiem no muižas saimniekiem! 🏰👨‍🍳🎤🪩