Smēdes SPA

Nurmuižas Pils

Izbaudiet

mierpilnus brīžus

Laipni lūgti mūsu Smēdes SPA, kur jums būs iespēja atpūsties un atjaunot spēkus. Pirts tvaiki un siltais ūdens noskalos rūpes un nogurumu un palīdzēs atkal atrast iekšējo dvēseles mieru.

Norūdiet veselību

caur baudu un relaksāciju

Nurmuižas Smēde ir valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa Nurmuižas apbūves kompleksa daļa (valsts aizsardzības Nr. 6752), kas celta 19.gs. sākumā un pirmo reizi redzama 1827.gada Nurmuižas apbūves plāna zīmējumos, kas iekļauti tā sauktajā Pauluči albumā.

Pirmā Smēdes ēkas rekonstrukcija tika veikta 2009.-2013.gados. Pēc rekonstrukcijas Smēde gandrīz 10 gadus kalpoja kā vasaras kalēja parauga darbnīca.

Pieaugot Nurmuižas kompleksa viesu skaitam pēc restorāna un viesnīcas atvēršanas, Smēde ar savu unikālo izvietojumu ainaviskiem dīķiem un savu vēsturisko šarmu bija piemērotākā ēka pārtapšanai par SPA zonu.

  • 35 EURvienai personai - 2 h
  • 350 EURPrivātam pasākumam – 2h (līdz 12 pers.)

Plašajās darbnīcas telpās tika iebūvēts balts SPA pārplūdes masāžas baseins ar daudzām ūdens un gaisa strūklām. Lielais panorāmas logs ļauj lūkoties uz pils dīķi.

Tumšās laukakmeņu sienas pārtapa par gaišām, pārkrāsojot tās maigi baltos toņos.

Telpas vidusdaļā, jaunajā apvalkdūmenī, tika ievietots Itālijā ražots stikla kamīns. Kamīna uguns liesma ir kā atgādinājumu par ēkas vēsturisko funkciju.

Vasarā ir pieejama Smēdes SPA āra terase ar atpūtas zviļņiem, galdiņiem, sauļošanās krēsliem nesteidzīgai atpūtai, kā arī āra burbuļvanna septiņām personām.

Smēdes SPA ir sauna un tvaiku pirts ar dažādiem temperatūras režīmiem. Sauna apdarināta ar unikāliem liela platuma apses dēļiem ar nenozāģētu mizas malu.

SPA virtuves daļā ir no kalēja laikiem atstāts 300 kg smags viengabala galds nesteidzīgiem tējas dzeršanas rituāliem.

Sieviešu un vīriešu ģērbtuves sienu izbūves materiālos izmantoti 250 gadu veci dēļi, kas saglabājušies no Nurmuižas lielā staļļa jumta konstrukcijas.

Šobrīd tiek turpināts darbs pie Lielā Nurmuižas SPA kompleksa projektēšanas, kurā atradīsies vairāki peldbaseini, burbuļvannas, pirtis, masāžas un atpūtas telpas, bārs un āra baseins.

Pirtis

Ļaujieties pilnīgai relaksācijai mūsu somu un turku pirtīs. Atklājiet karsto un sauso somu saunu un maigos turku pirts tvaikus, kas attīrīs jūsu organismu, mazinās muskuļu sasprindzinājumu un atjaunos enerģiju.

sausā un karstā

SOMU SAUNA

80°C
20%
6 personas

Laipni lūgti mūsu skaistajā somu saunā, kas ir grezna un relaksējoša telpa, kas paredzēta gan ķermeņa, gan prāta nomierināšanai. Mūsu saunā ir 80 grādu temperatūra un 20 % mitrums, kas ir ideāli piemērots ķermeņa detoksikācijai, stresa mazināšanai un vispārējās labsajūtas veicināšanai.

Mūsu pirts ir pietiekami plaša, lai tajā varētu atrasties līdz pat 6 cilvēkiem, un tā ir ideāla vieta atpūtai kopā ar draugiem un ģimeni. Ļaujiet siltajam un nomierinošajam karstumam apņemt jūs, atpūšoties un aizmirstot par ārpasauli. Maigais mitrums palīdz mitrināt ādu un elpošanas sistēmu, ļaujot jums justies atjaunotam un atsvaidzinātam.

Baudot pirti, dziļi ieelpojiet un ļaujiet, lai jūs pārņem nomierinošā atmosfēra. Dabīgā koka aromāts un nomierinošais apgaismojums rada mierīgu un rāmu vidi, kas uzlabo kopējo pieredzi.

Mūsu sauna ir lielisks papildinājums jebkurai labsajūtas vai relaksācijas procedūrai. Papildus daudzajiem ieguvumiem veselībai tā ir arī lielisks veids, kā kvalitatīvi pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem vai vienkārši aizbēgt no ikdienas rutīnas.

Mēs uzskatām, ka sevis lutināšana ir būtiska vispārējai labsajūtai, un cenšamies saviem viesiem nodrošināt pēc iespējas augstāku komforta un relaksācijas līmeni. Izbaudiet mūsu somu saunas mieru jau šodien un ļaujiet mums palīdzēt jums atjaunot prātu, ķermeni un garu.

TVAIKIEM BAGĀTA

turku pirts

40°C
80%
4 personas

Laipni lūgti mūsu greznajā turku pirtī - relaksācijas un miera oāzē, kur varat aizbēgt no ikdienas stresa. Mūsu turku pirtī ir 40 grādu temperatūra un 80 % mitrums, kas rada unikālu atmosfēru, kura veicina dziļu relaksāciju un atjaunošanos.

Mūsu turku pirts, kas paredzēta līdz četrām personām, ir ideāla vieta, kur atpūsties un izbaudīt tvaika terapijas priekšrocības. Augstais mitruma līmenis palīdz attīrīt ādu, atslābināt muskuļus un attīrīt ķermeni, ļaujot jums justies atsvaidzinātam un atjaunotam.

Ienākot mūsu turku pirtī, ļaujiet siltajam un nomierinošajam tvaikam apvīt jūs, radot miera un relaksācijas sajūtu. Maigs apgaismojums un nomierinoša atmosfēra papildina kopējo pieredzi, ļaujot jums aizmirst par ārpasauli un koncentrēties uz iekšējo labsajūtu.

Mēs ticam, ka mūsu viesi ir pelnījuši visaugstāko komforta un labsajūtas līmeni. Mūsu pirts tiek rūpīgi uzturēta, lai katrs apmeklējums būtu tikpat patīkams un atjaunojošs kā iepriekšējais.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties mazināt stresu, uzlabot ādas stāvokli vai vienkārši atpūsties un relaksēties, mūsu turku pirts ir lieliska izvēle. Izbaudiet vislabāko relaksāciju un labsajūtu jau šodien, un ļaujiet mums palīdzēt jums atrast iekšējo mieru.

Vannas

Izbaudiet tīru svētlaimi un mieru Smēdes SPA, kur mūsu greznās masāžas vannas piedāvā relaksācijas svētnīcu. Ļaujieties nomierinošam ūdenim un meistarīgi izstrādātām masāžām, lai pilnībā atjaunotu spēkus.

Krāšņa un grezna

masāžas vanna

34°C
7 personas

Ienāciet nepārspējamas greznības un burvības valstībā Smēdes SPA, kur jūs gaida neparasta pieredze greznajā masāžas vannā. Šī oāze pārsniedz baudas robežas, aicinot jūs iegremdēties svētlaimes un miera pasaulē.

Masāžas vanna, kas paredzēta septiņām personām, iemieso eleganci un izsmalcinātību. Tās izsmalcinātais dizains un uzmanība detaļām rada valdzinošu atmosfēru. Nomierinošu toņu un greznu faktūru simfonija veido nepārspējamu sajūtu ceļojumu.

Šajā atjaunošanās svētnīcā jūs gaida iespaidīgs masāžas tehniku repertuārs, kas pielāgots jūsu vēlmēm un vajadzībām. Vanna piedāvā vairākas iespējas, sākot ar maigu burbuļu un strūklu pieskārienu un beidzot ar uzmundrinošiem impulsiem. Katrs muskulis tiek maigi nomierināts, sniedzot jums dziļu labsajūtu.

Ūdens temperatūra (34 grādi) ir precīzi pielāgota harmoniskai atpūtai, nodrošina, ka katra masāžas procedūra ir optimāli efektīva. Iegremdējoties siltajos vannas apskāvienos, spriedze un stress izzūd un jūs pārņem dziļa miera sajūta.

Ļaujiet, lai Smēdes SPA lieliskās un greznās masāžas vannas valdzinājums atmodina jūsu sajūtas un pārceļ jūs svētlaimīgas baudas valstībā. Ļaujieties tās apskāvieniem un atjaunojiet spēkus, lai pieņemtu pasauli ar jaunatklātu miera sajūtu.

DABAS IESKAUTA

burbuļvanna

36°C
7 personas

Smēdes SPA terasē atrodas izsmalcināta masāžas vanna - miera un svētlaimes iemiesojums ar panorāmas skatu uz gleznainu dīķi un valdzinošām ainavām. Tā piedāvā nepārspējamu pieredzi dabas skaistuma ielokā.

Masāžas vannā, kas ir paredzēta septiņiem cilvēkiem, bagātība un ārtelpas burvība ir nevainojami apvienotas. Atrodoties šajā burbuļvannā, jūsu sajūtas uzmundrina dabas harmoniskā simfonija - maiga vēja, melodisku putnu dziesmu un mierīga ūdens ritma skanējums.

Atklājiet baudas pasauli, jo vannā tiek piedāvātas dažādas masāžas, kas valdzina jūsu ķermeni un prātu. No maigiem burbuļu pieskārieniem līdz uzmundrinošām pulsācijām - katra tehnika ir meistarīgi izstrādāta, lai jūs dotos relaksācijas un atjaunošanās ceļojumā. Ļaujiet, lai prasmīgās ūdens strūklas jūs ieskauj, izkausējot ikdienas saspringumu.

Ūdens temperatūra (36 grādi), harmoniski saplūst ar āra vidi. Baudot siltumu, nomierinošās sajūtas un dziedinošais efekts savijas kopā, sniedzot pieredzi, kas atdzīvina gan ķermeni, gan dvēseli.

Masāžas vanna dabas ieskautā Smēdes SPA terasē paceļ baudījumu līdz jauniem augstumiem. Ļaujieties tās valdzinājumam, izbaudot klusuma brīžus, kad pasaule paveras jūsu acu priekšā visā savā krāšņumā. Šī miera un skaistuma simfonija ir patvērums, kas jūs atsvaidzinās, atjaunos un ieskaus dabas harmonijā.

Smēdes SPA

piedāvājumi

190
Piedāvājums
Piedāvājums

Baudiet romantisku atpūtu muižā ar Smēdes SPA apmeklējumu, prosecco un gardām brokastīm nākamajā rītā! 🏰🍾🪄