Svinības

Nurmuižas Pils

Neaizmirstamas

Svinības

mēs piedāvājam

Kāzas Nurmuižā

Kāzas ir viens no nozīmīgākajiem dzīves notikumiem, tādēļ arī kāzu vietai ir jābūt īpašai un unikālai. Padariet savas kāzas īpašas, svinot tās vienā no lielākajām un senākajām muižām Latvijā! Katra muižas vieta un ēka glabā sevī senu vēsturi, stāstus un mīlas leģendas. Simtgadīgie koki pils parkā, gleznainās ābeles, vīnogulāji un lavandas lieliski izdaiļos Jūsu svinības.

Nurmuižas pils kompleksā ir pieejamas vairākas svinību, laulību ceremoniju un atpūtas vietas.

Dažādu svinību rīkošanai ir pieejams pils restorāns ar atsevišķu banketzāli un āra terasi, lielā svinību ēka, oranžērija, vīnogu vai garšaugu dārzs, pils parks un vairākas lapenes.

Piedāvājam vairākas svētku mielasta ēdienkartes, kuras ar lielu atbildību un rūpēm ir izstrādājis mūsu restorāna šefpavārs. Nakšņošanai pieejami skaistie viesnīcas numuri mūsu restaurētajā, mājīgajā viesnīcā, kā arī papildus gultas. Fotosesijām un izjādēm pieejami muižas zirgi.

Ar prieku palīdzēsim izvēlēties piemērotāko svinību vietu Jūsu svinībām, jo mums ir vairākas iespējas gan lielām, gan mazām kāzām. Mūsu iekrātā pieredze dažādu svinību un kāzu organizēšanā ļauj mums ieteikt patiesi labākos nozares speciālistus, ar kuriem esam strādājuši kopā un redzējuši rezultātu, ar kuru bijām gandarīti.

Šī diena neatstās vienaldzīgus gan Jūs, gan Jūsu viesus, un svinības Nurmuižā noteikti paliks atmiņā vēl ilgi!

mēs piedāvājam

Dzimšanas dienas svinības

Vai meklējat unikālu un neaizmirstamu veidu, kā nosvinēt savu dzimšanas dienu? Apskatiet Nurmuižas pils kompleksu! Mūsu vēsturiskā pils, kas atrodas gleznainas Latvijas lauku ainavas vidū, būs ideāls fons patiesi īpašām svinībām.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat svētkus šaurā lokā ar tuviem draugiem un ģimeni vai lielu ballīti, mums ir viss nepieciešamais, lai dzimšanas dienas svinības būtu neaizmirstamas. Mūsu pieredzējusī komanda cieši sadarbosies ar jums, lai pārdomātu katru jūsu pasākuma detaļu, sākot no dekorācijām un ēdienkartes līdz izklaidei un aktivitātēm.

Mūsu pils komplekss piedāvā vairākas elegantas un plašas pasākumu telpas, no kurām katrai piemīt savs unikāls šarms un raksturs. Atkarībā no jūsu svinību lieluma un stila jūs varat izvēlēties lielo svinību zāli, mazo banketu telpu vai restorāna telpas u.c. Un, pateicoties izcilajām ēdināšanas iespējām, tostarp tradicionālajiem latviešu un starptautiskās virtuves ēdieniem, jūsu viesi baudīs patiesi izsmalcinātus mielastus.

Taču ar to jautrība nebeidzas! Nurmuižas pils komplekss piedāvā arī virkni aizraujošu aktivitāšu, lai padarītu jūsu dzimšanas dienas svinības patiesi unikālas. Dodieties izbraucienā ar zirgu pajūgu pa lauku apvidu, izpētiet pils vēsturisko teritoriju un dārzus, izmēģiniet spēkus loka šaušanā vai citās viduslaiku spēlēs. Savukārt mūsu SPA centrā varat atpūsties un palutināt sevi ar masāžu vai citām procedūrām.

Mēs esam pārliecināti, ka katrai dzimšanas dienas ballītei ir jābūt prieka pārpildītai, smieklu pieskandinātai un jārada neaizmirstamas atmiņas. Mēs ar prieku palīdzēsim padarīt jūsu īpašo dienu patiesi burvīgu! Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu dzimšanas dienas svinību pakalpojumu komplektiem un sāciet plānot jūsu labāko dzimšanas dienas ballīti!

mēs piedāvājam

Korporatīvie pasākumi

Nurmuižas pils komplekss ir ideāla vieta jūsu nākamajam korporatīvajam pasākumam. Mēs piedāvājam organizēt gan visa uzņēmuma pasākumu, gan atsevišķu komandu saliedēšanās pasākumus - mūsu vēsturiskā pils kļūs par neaizmirstamām dekorācijām jebkuram korporatīvajam pasākumam!

Ienākot mūsu pils vārtos, jūs pārcelsieties atpakaļ laikā, lai nokļūtu krāšņā un izsmalcinātā pasaulē. Mūsu pils ir rūpīgi restaurēta, lai saglabātu tās sākotnējo šarmu un skaistumu, tomēr tā ir aprīkota ar mūsdienīgām ērtībām, lai nodrošinātu jūsu pasākuma eleganci un komfortu.

Mūsu pieredzējusī pasākumu organizatoru komanda cieši sadarbosies ar jums, lai izveidotu jūsu vajadzībām un budžetam atbilstošu pasākumu plānu. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama kokteiļu pieņemšana, vakariņas pie galda vai komandas saliedēšanas pasākumi, mēs nenogurstoši strādāsim, lai nodrošinātu katru sīkumu.

Mūsu kulinārijas speciālisti ar aizrautību izmanto svaigas, vietējās sastāvdaļas, lai izveidotu gardas ēdienkartes, kas atbilst dažādām gaumēm un uztura prasībām. Mēs garantējam, ka jūsu viesi būs sajūsmā par piedāvātajiem ēdieniem un dzērieniem, sākot no elegantām uzkodu maltītēm līdz grezniem ēdieniem.

Pēc vakariņām izmantojiet daudzās iekštelpu un āra zonas izklaidei un komandas saliedēšanas aktivitātēm. Jūs varat baudīt mājīgu kamīnu atpūtas telpā, pastaigāties pa skaistajiem dārziem vai izmēģināt roku loka šaušanā.

Mēs saprotam, cik svarīgi ir radīt neaizmirstamu pasākumu, kas jūsu viesiem atstās paliekošu iespaidu. Mūsu skaistā, vēsturiskā pils apvienojumā ar izcilu apkalpošanu un uzmanību detaļām padara mūs par ideālu vietu jūsu nākamajam korporatīvajam pasākumam.
Rezervējiet savu nākamo korporatīvo pasākumu Nurmuižas pils kompleksā, un mēs palīdzēsim jums izveidot neaizmirstamu pasākumu, par kuru runās vēl daudzus gadus.