Pakalpojumi

Nurmuižas Pils

Mūsu labākie

notikumi un piedāvājumi

Sekojiet līdzi jaunākajām ziņām un ekskluzīviem piedāvājumiem mūsu īpašajā tīmekļa vietnes sadaļā. Uzziniet par aizraujošiem jaunumiem, gaidāmajiem pasākumiem un īpašām akcijām. Neatkarīgi no tā, vai tas ir sezonāls komplekts, ierobežota termiņa atlaide vai aizraujošs jaunums mūsu pakalpojumu klāstā, mūsu jaunumu un piedāvājumu sadaļa palīdzēs jums būt informētiem un pārliecināties, ka jūs nepalaidīsiet garām vislabākās iespējas. Regulāri atgriezieties šeit, lai būtu informēti un gūtu maksimālu labumu no savas uzturēšanās pie mums. Jūsu ceļojums sākas šeit, un mūsu jaunumu un piedāvājumu sadaļa ir vārti uz neaizmirstamu pieredzi.

Iepazīstieties ar mūsu īpašo pasākumu un piedāvājumu sadaļu, kurā atradīsiet ekskluzīvus pasākumus un vilinošus piedāvājumus. Ļaujieties unikāliem piedzīvojumiem un izmantojiet mūsu īpašās akcijas.

Atklājiet mūsu sadaļu "Svinības", kas piedāvā kāzu, dzimšanas dienu un korporatīvo pasākumu rezervācijas. Ļaujiet mums palīdzēt jums radīt neaizmirstamus mirkļus un pārvērst jūsu īpašos notikumus par neparastu pieredzi.

Izbaudiet aizraujošas ekskursijas: izjādes ar zirgiem un ekskursijas uz pilīm. Izpētiet unikālus piedzīvojumus un atklājiet šo aizraujošo ceļojumu burvību.

190
Piedāvājums
Piedāvājums

Īpašais pavasara/vasaras piedāvājums 2024

40
Pasākums
Pasākums
Notikušais pasākums

Easter Brunch “A La Carte”
🥚 Egg rolling and egg battles
🐰 Searching for chocolate eggs in the territory of the castle
🍸Special Easter cocktails.

180
Pasākums
Pasākums
Notikušais pasākums

Aicinām Jūs uz vēl nebijušām vakariņām viesību un kulinārijas entuziastes Santas Miķelsones un Nurmuižas restorāna šefpavāra Jurija Benko vadībā!

69
Pasākums
Pasākums
Notikušais pasākums

Aicinām Jūs uz baisām, bet gardām 5 kārtu vakariņām Helovīna noskaņās Nurmuižā! 👻🎃🔪 Dosimies arī kopīgā šausmu pastaigā pa pils ēku, jo tieši Helovīnu vakarā mostas visi muižas spoki…

190
Piedāvājums
Piedāvājums

Baudiet romantisku atpūtu muižā ar Smēdes SPA apmeklējumu, prosecco un gardām brokastīm nākamajā rītā! 🏰🍾🪄

600
Pasākums
Pasākums
Notikušais pasākums

Jūs gaida elegantas svinības ar izmeklētiem vīniem, šampaniešiem, gardām vakariņām un citiem pārsteigumiem no muižas saimniekiem! 🏰👨‍🍳🎤🪩

Palutiniet savus mīļos ar

dāvanu karti

Dāviniet saviem mīļajiem neaizmirstamus piedzīvojumus Nurmuižas viesnīcā, restorānā un SPA ar mūsu izsmalcinātajām dāvanu kartēm.
No izsmalcinātām maltītēm mūsu slavenajā restorānā līdz relaksējošām SPA procedūrām - ļaujiet viņiem izvēlēties savu ideālo atpūtu.
Dāvana ar bagātību, atpūtu un dārgām atmiņām jau gaida!