16. gadsimta komplekss

Nurmuižas Pils

Izbaudiet Nurmuižas pils burvību, kur viduslaiku vēsture satiekas ar mūsdienīgu eleganci.

Nurmuižas restorāns apburs jūs ar savu arhitektūru un vilinošiem kulinārijas meistardarbiem, kuri padarīs jūsu viesošanos pie mums par neaizmirstamu garšas piedzīvojumu.

Aicinām izbaudīt mūsu šarmanto viesnīcu, kur jūs sagaida mūsdienīgs komforts izteiksmīgos vēsturiskos interjeros.

Palutiniet sevi ar pilnīgu relaksāciju mūsu miera oāzē - dabas ainavu ieskautajā SPA.

Neaizmirstama dzīves garša

Nurmuižas

Restorāns

Nurmuižas

Restorāns

Sveicināti apburošajā Nurmuižas pils restorānā, kur katra maltīte ir īsts garšas baudījums! Aicinām jūs nobaudīt mūsu šefpavāra meistardarbus vēsturiskā kompleksa šarmantajos interjeros.

Mūsu ēdienkartē tiek piedāvāti gan tradicionālie, gan mūsdienīgie ēdieni, katrs no kuriem ir radīts, izmantojot vissvaigākās augstākās kvalitātes sastāvdaļas. Dodieties izsmalcinātā garšas ceļojumā izmeklētu vīnu un elegantu kokteiļu pavadījumā. Gan maltīte mūsu restorāna telpās, gan saules pielietā terasē ik reiz būs vienlīdz neaizmirstams piedzīvojums.

40
galdiņi
3
Ēdienkartes
90
Viesi

Nurmuižas

Viesnīca

Laipni aicināti mūsu elegantajā Nurmuižas pils viesnīcā, kur jūs sagaida vēsturiski interjeri un mūsdienīgs komforts. Rūpīgi un pārdomāti iekārtotie dažādu kategoriju numuri saglabā sevī muižas kompleksa bagātās vēstures atmosfēru, vienlaicīgi piedāvājot mūsdienu standartiem atbilstošas ērtības.

Sākot ar ērtu gultu un līdz pat burvīgam skatam pa logu, katrs elements mūsu telpās ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai jūsu viesošanās pie mums būtu neaizmirstams un saviļņojošs piedzīvojums. Jūs sagaida ceļojums laikā, kas ļaus izjust muižas kompleksa bagāto vēsturi caur tā viduslaiku arhitektūru un idilliskiem dārziem. Ar nevainojamu apkalpošanu un augstas klases ērtībām jūsu viesošanās mūsu viesnīcā būs patiesi elegants baudījums.

22
numuri
4
numuru veidi
72
viesi
Izbaudiet bezrūpīgu atpūtu

Nurmuižas

Viesnīca

Atjaunojošas enerģijas harmonija

Nurmuižas

SPA

Nurmuižas

SPA

Laipni aicināti mūsu miera oāzē – Nurmuižas SPA kompleksā, kur jūs varēsiet atslābināties un atgūt spēkus viduslaiku interjeros. Mūsu SPA piedāvā divas pirtis: sauso somu saunu un turku tvaika pirti, kas sniegs ideālu balansu jūsu relaksācijai. Izbaudiet atslābinošās SPA procedūras jūsu ķermeņa un prāta nomierināšanai. Plašais ērtību klāsts ietver atpūtas telpu un mierpilno dārzu, kas padara mūsu SPA par ideālu vietu, kur aizbēgt no ikdienas stresiem. Atklājiet īstu miera oāzi Nurmuižas SPA.

12
m2 hidromasāža vanna
36
Gaisa temp.
12
viesi

Iepazīstieties ar mūsu īpašo pasākumu un piedāvājumu sadaļu, kurā atradīsiet ekskluzīvus pasākumus un vilinošus piedāvājumus. Ļaujieties unikāliem piedzīvojumiem un izmantojiet mūsu īpašās akcijas.

Atklājiet mūsu sadaļu "Svinības", kas piedāvā kāzu, dzimšanas dienu un korporatīvo pasākumu rezervācijas. Ļaujiet mums palīdzēt jums radīt neaizmirstamus mirkļus un pārvērst jūsu īpašos notikumus par neparastu pieredzi.

Izbaudiet aizraujošas ekskursijas: izjādes ar zirgiem un ekskursijas uz pilīm. Izpētiet unikālus piedzīvojumus un atklājiet šo aizraujošo ceļojumu burvību.

Izpētiet

Nurmuižas kompleksu

Sociālie mediji

Pievienojieties mūsu augošajai kopienai Instagram un Facebook.

Klientu

Atsauksmes