VIP transfērs

Nurmuižas Pils

Ceļojiet

stilīgi
Personalizēts VIP transfērs uz mūsu pils kompleksu

Mūsdienīgs

autoparks

Izbaudiet izsmalcinātības un bagātības virsotnes, izmantojot mūsu VIP transfēra pakalpojumu, ko jums piedāvā Bad Boys Toys. Neatkarīgi no tā, vai ierodaties no Rīgas vai dodaties uz mūsu izcilo Nurmuižas pils kompleksu, izbaudiet mūsu ekskluzīvo transportlīdzekļu parku un izbaudiet vislielāko greznību un komfortu.

S-CLASS:
Ieejiet nepārspējamas elegances valstībā ar mūsu S-klases pakalpojumu. Atpūtieties stilīgā komforta iemiesojumā, ieslīgstot greznos, plašos sēdekļos, kas paredzēti pilnīgai atpūtai. Ar pagarināto modeli, kas nodrošina bagātīgu vietu kājām, un izsmalcinātajiem komfortablajiem sēdekļiem, kas garantē izcilu komfortu, jūsu ceļojums būs tikai un vienīgi neparasts. Mūsu S-klase, kas var uzņemt līdz četriem pasažieriem un viņu bagāžu, tostarp pēc pieprasījuma arī drošus bērnu sēdeklīšus, ir kvintesenciāla izvēle prasīgiem ceļotājiem, kas meklē luksusa virsotni.

V-CLASS LUXURY:
Dodieties izsmalcinātā un elegantā ceļojumā ar mūsu V klases luksusa servisu. Šis minivena luksusa meistardarbs ar sešām plīša sēdvietām, kas nodrošina izcilu pasažieru atpūtu, garantē, ka jūsu ceļojuma pieredze būs tikai un vienīgi izcila. Mūsu V-klases mikroautobuss ar pietiekami daudz vietas gan pasažieriem, gan bagāžai, tostarp pēc pieprasījuma pieejamiem bērnu sēdeklīšiem, kas paredzēti drošībai, nosaka VIP transfēra un transporta pakalpojumu ar vadītāju standartu.

TURISMO:
Tiem, kas meklē grupu luksusa pārvadājumus, piedāvājam mūsu Turismo pakalpojumus. Turismo izstaro izsmalcinātību un nepārspējamu komfortu, un tas izceļas kā luksusa ceļojuma iemiesojums lielākām kompānijām. Ar plašu ietilpību līdz pat 51 pasažierim un lielu bagāžas ietilpību, lai ietilpinātu visas jūsu ceļojuma nepieciešamības, mūsu Turismo nodrošina, ka ikviens jūsu ceļojuma aspekts tiek veikts ar vislielāko rūpību un uzmanību detaļām. Pēc pieprasījuma ir pieejami bērnu sēdeklīši, kas atspoguļo mūsu apņemšanos par prioritāti noteikt katra pasažiera drošību un komfortu.

Indulge in the ultimate VIP transfer experience with Bad Boys Toys, where luxury knows no bounds and every journey is a celebration of sophistication and style.