Viesnīca

Nurmuižas Pils

komfortabla

uzturēšanās

Mūsu vēsturiskā pils, kas atrodas gleznainu ainavu vidū, ir burvīgs patvērums prasīgiem ceļotājiem. Izbaudiet elegantu istabu krāšņumu, nevainojamu apkalpošanu un valdzinošu atmosfēru, kas apvieno senās pasaules šarmu ar mūsdienīgām ērtībām.

Required fields are followed by *

mēs piedāvājam

22 numurus

Atklājiet Nurmuižas pils viesnīcas šarmu, kas piedāvā 22 numurus neaizmirstamām brīvdienām. Izvēlieties no 15 izsmalcinātiem numuriem, kas atrodas galvenajā ēkā, 6 burvīgiem numuriem, kas atrodas virs restorāna, vai izbaudiet klusumu mūsu dārznieka mājiņā.

MŪSU NOVĒRTĒJUMS BOOKING.COM

9,3

Esam ļoti lepni, ka mūsu viesi ir atzinīgi novērtējuši mūsu centienus. Ar prieku paziņojam, ka vietnē Booking.com esam saņēmuši izcilu vērtējumu 9,3, kas apliecina mūsu apņemšanos nodrošināt izcilu pieredzi. Mēs cenšamies pastāvīgi uzlabot viesu apmierinātību, nodrošinot vēl patīkamāku un ērtāku uzturēšanos mūsu pils viesnīcā.

Izbaudiet

MŪSU NUMURUS

Izbaudiet augstākā līmeņa komfortu mūsu labiekārtotajos numuriņos ar netraucētu nakts miegu īpaši ērtajās gultās, ar ātrgaitas Wi-Fi netraucētiem sakariem ar pasauli un ar izmeklētiem vannas istabas produktiem. Mūsu numuros par visu ir padomāts, lai jūs tajos pavadītu neaizmirstamus brīžus. No labākās kvalitātes gultas veļas līdz pat jaunākajām tehnoloģijām, mēs esam parūpējušies par katru detaļu jūsu komfortam un labsajūtai. Paliekot pie mums gan darījuma brauciena, gan atpūtas ceļojuma ietvaros, mūsu numuriņos jūs atradīsiet visu nepieciešamo patīkamai nakšņošanai un laika pavadīšanai. 

Īpaši ērtas gultas un satīna gultas veļa
Izcils bezlimita Wi-Fi
Vannas istaba katrā numurā
Smart-TV televizors katrā numurā
Fēns un citi piederumi

Viesnīcas viesiem mēs piedāvājam arī dažādus papildu pakalpojumus, piemēram, papildu gultasvietas, SPA un izmitināšanu ar mājdzīvniekiem. Cenas un iespēju izvēlēties šos pakalpojumus varat pārbaudīt rezervācijas lapā.

Galerija

Iepazīstiet mūsu viesnīcas interjerus. Izbaudiet skaistuma un izsmalcinātības pasauli, kur katram elementam ir savs unikāls stāsts.

Izvēlieties

savu numuru

Luksus numurs restorāna ēkā
no
170
Izbaudiet greznību un komfortu mūsu izsmalcinātajā Deluxe divvietīgajā numurā senajā Nurmuižas pilī. Ieejiet šajā skaisti iekārtotajā numurā un pārcelieties atpakaļ laikā, izbaudot burvīgo laikmeta interjeru un satriecošo viduslaiku arhitektūru. Šis numurs ir ideāli piemērots pāriem un solo ceļotājiem, kas meklē klusu un romantisku atpūtu.
Standarta viesnīcas numurs (skats uz dīķi)
no
140
Laipni lūgti mūsu divvietīgajā standarta numurā, kas atrodas senās Nurmuižas pils sirdī. Šis plašais numurs ir iekārtots klasiskā mūsdienīgā stilā, nodrošinot viesiem ideālu vēsturiskā šarma un modernas greznības apvienojumu.
Standarta numurs restorāna ēkā
no
90
Laipni lūgti mūsu standarta numurā, kas ir burvīga un eleganta telpa Nurmuižas pils restorāna ēkā. Izbaudiet šīs vēsturiskās vietas unikālo atmosfēru, kur klasiskais šarms mijas ar mūsdienu komfortu.
Luksus klases viesnīcas numurs
no
180
Izbaudiet greznību un komfortu mūsu izsmalcinātajā Lux numurā, kas atrodas Nurmuižas viesnīcas ēkā. Ieejot šajā skaisti iekārtotajā numurā, kuru rotā senatnīga stila dekori un valdzinoša viduslaiku arhitektūra, jūs nonāksiet mūžīgas elegances pasaulē.
Standarta viesnīcas numurs (ar skatu uz dārzu)
no
140
Laipni lūgti mūsu divvietīgajā standarta numurā, kas atrodas senās Nurmuižas pils sirdī. Šis plašais numurs ir iekārtots klasiskā mūsdienīgā stilā, nodrošinot viesiem ideālu vēsturiskā šarma un modernas greznības apvienojumu.
Mūsu labākie

notikumi un piedāvājumi

Izpētiet neatkārtojamos piedzīvojumus, ko piedāvā mūsu viesnīcas notikumu un īpašo piedāvājumu sadaļa. Šeit jūs atradīsiet sezonas piedāvājumu komplektus īpašiem brīžiem, ko piedāvā mūsu viesnīca. Vienmēr ieskatieties šajā lapā, lai nepalaistu garām ekskluzīvos piedāvājumus, ko būsim sarūpējuši tieši jums.

69
Pasākums
Pasākums
Notikušais pasākums

Aicinām Jūs uz baisām, bet gardām 5 kārtu vakariņām Helovīna noskaņās Nurmuižā! 👻🎃🔪 Dosimies arī kopīgā šausmu pastaigā pa pils ēku, jo tieši Helovīnu vakarā mostas visi muižas spoki…

190
Piedāvājums
Piedāvājums

Baudiet romantisku atpūtu muižā ar Smēdes SPA apmeklējumu, prosecco un gardām brokastīm nākamajā rītā! 🏰🍾🪄

600
Pasākums
Pasākums
Notikušais pasākums

Jūs gaida elegantas svinības ar izmeklētiem vīniem, šampaniešiem, gardām vakariņām un citiem pārsteigumiem no muižas saimniekiem! 🏰👨‍🍳🎤🪩