Ekskursijas ar gidu

Nurmuižas Pils

Neaizmirstamas

Ekskursijas ar gidu

mēs piedāvājam

Izjādes ar zirgiem

Nurmuiža Nurmuižas pils, kas atrodas klusā Latvijas lauku apvidū, ir ideāls atpūtas galamērķis dabas mīļotājiem, kuri meklē mieru un skaistumu. Viens no aizraujošākajiem veidiem, kā iepazīt pils apkārtni, ir izjādes ar zirgiem - neaizmirstama pieredze gan tūristiem, gan vietējiem iedzīvotājiem.

Izjādes ar zirgiem ir lielisks veids, kā kvalitatīvi pavadīt laiku ar saviem mīļajiem Nurmuižas pils dabas ainavās. Nav svarīgi, vai jūs esat pieredzējis jātnieks vai iesācējs, mēs piedāvājam izjādes visu sagatavotības līmeņu viesiem. Pieredzējusi zirgu kopēja sarūpēs nepieciešamo ekipējumu un novadīs instruktāžu, lai jūs justos droši, baudot izjādi.

Kad jūs uzkāpjat uz zirga un uzsākat savu piedzīvojumu, jūsu sajūtas piepildīs zirga pakavu skaņa un saldā savvaļas ziedu un priežu smarža. Apkārtnes dabisko skaistumu paspilgtina tas, ka reizēm var ieraudzīt kādu majestātisku dzīvnieku, kas šauj starp kokiem vai planē debesīs.

Nokāpjot no zirga un iepazīstot pils teritoriju, jūs pārsteigs mierīgā un rāmā atmosfēra. Pils dārzi ir nevainojami kopti, un to skaistumu papildina smaržīgi garšaugi un krāsaini ziedi. Tikpat krāšņs ir arī pils interjers ar sarežģītiem rotājumiem un mākslas darbiem, kas rotā pils zāles.

Izjādes ar zirgiem ir lielisks veids, kā tūristi un vietējie iedzīvotāji var kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem. Neatkarīgi no tā, vai tas notiek kopā ar ģimeni, draugiem vai pat kolēģiem, tā ir iespēja veidot saikni ar mīlestību pret dabu un zirgiem. Tā ir pieredze, kas rada atmiņas, kuras paliks uz visu mūžu.

Kad izjādes ar zirgu tuvojas noslēgumam un jūs nokāpjat no zirga, jūs sajutīsiet piepildījumu un gandarījumu, kas rodas tikai pavadot laiku dabā. Jūs būsiet priecīgi par iespēju zirga mugurā iepazīt brīnišķīgo Nurmuižas pils apkārtni un vēlēsieties drīz atkal atgriezties.

mēs piedāvājam

Ekskursiju pa pils teritoriju

Nurmuižas pils ir ievērojams vēstures piemineklis, kas ir izturējis laika pārbaudi kopš tās uzcelšanas 16. gadsimtā. Ekskursija gida pavadībā pa šo seno pili ir iespēja iepazīt pils aizraujošo vēsturi un uzzināt par tās īpašnieku dzimtu. Apmeklētājiem būs arī iespēja apskatīt nelielu sadzīves priekšmetu un interjeru kolekciju no pagājušajiem gadsimtiem un varbūt pat piedzīvot pārdabisku pieredzi ar pils spoku.

Ieejot pilī, jūs pārcelsieties citā laikmetā, un zinošs gids jūs iepazīstinās ar intriģējošo pils vēsturi. Jūs uzzināsiet par dažādajiem īpašniekiem, kas dzīvojuši pilī, par tās nozīmīgo lomu reģiona vēsturē un dramatiskajiem notikumiem, kas risinājušies pils sienās.

Pils interjeri ir saglabājušies tā, lai atspoguļotu kādreizējo pils iemītnieku dzīvesveidu. Apmeklētāji varēs aplūkot nelielu pagājušo gadsimtu sadzīves priekšmetu un mēbeļu kolekciju, sniedzot viņiem retu iespēju redzēt, kā dzīvoja, strādāja un izklaidējās muižnieku dzimtas, kas tur dzīvoja.

Neatkarīgi no tā, vai esat vēstures entuziasts vai vienkārši meklējat unikālu pieredzi, ekskursiju uz Nurmuižas pili nedrīkst palaist garām.

Aldis DenčiksPils kompleksa gids