16. gadsimta komplekss

Nurmuižas Pils

Vienmēr

esam jūsu rīcībā

Mūsu komanda vienmēr ir gatava jums palīdzēt, ja jums rodas kādi jautājumi vai neskaidrības. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama palīdzība, lai atrastu ideālu galdiņu mūsu restorānā, rezervētu numuru mūsu viesnīcā vai vienkārši meklētu maršrutu, mēs esam gatavi jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums, jo mēs vienmēr priecājamies uzklausīt mūsu viesus un cenšamies, lai jūsu pieredze pie mums būtu pēc iespējas patīkamāka un ērtāka. Paldies, ka izvēlējāties mūs nākamajam restorāna vai viesnīcas apmeklējumam, un gaidīsim jūs drīzumā!

Darba laiks

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

12:00 – 22:00

Piektdiena

12:00 – 22:00

Sestdiena

12:00 – 22:00

Svētdiena

10:00 – 20:00

Izjādes ar zirgiem
Ekskursijas ar gidu
Viegli atrast

ceļu

Uz Nurmuižas pili ir viegli un ērti nokļūt ar automašīnu. Vienkārši brauciet pa A10 ceļu, un jūs ātri nokļūsiet pils kompleksā. No Rīgas vai starptautiskās lidostas "Rīga" tas ir aptuveni 110 km, bet no Ventspils - 88 km. Alternatīvi, lai gūtu patiesi greznu pieredzi, jūs varat nolaisties ar helikopteru pils teritorijā. Mūsu darbinieki ar prieku palīdzēs jums to noorganizēt. Tātad, neatkarīgi no tā, vai jūs ceļojat ar automašīnu vai helikopteru, mēs ar prieku gaidīsim jūs Nurmuižas pilī!

Sociālie mediji

Pievienojieties mūsu augošajai kopienai Instagram un Facebook.