Luksus numurs restorāna ēkā

Nurmuižas Pils

Luksus numurs restorāna ēkā

Izbaudiet greznību un komfortu mūsu izsmalcinātajā Deluxe divvietīgajā numurā senajā Nurmuižas pilī. Ieejiet šajā skaisti iekārtotajā numurā un pārcelieties atpakaļ laikā, izbaudot burvīgo laikmeta interjeru un satriecošo viduslaiku arhitektūru. Šis numurs ir ideāli piemērots pāriem un solo ceļotājiem, kas meklē klusu un romantisku atpūtu.

Detaļas

Izbaudiet augstāko greznību un komfortu mūsu izsmalcinātajā Deluxe divvietīgajā numurā senajā Nurmuižas pilī. Ieejiet šajā skaisti iekārtotajā numurā un pārcelieties atpakaļ laikā, izbaudot burvīgo laikmeta interjeru un satriecošo viduslaiku arhitektūru. Šis numurs ir ideāli piemērots pāriem un solo ceļotājiem, kas meklē klusu un romantisku atpūtu.

Izbaudiet augstāko greznību un komfortu mūsu Deluxe divvietīgajā numurā ar antīkā stila vannu istabas centrā. Iegremdējiet sevi pils bagātīgajā vēsturē un pārlaicīgajā skaistumā un radiet neaizmirstamas atmiņas šajā vienreizējā vietā.

Detaļas

Cenas sākas no: 170 par nakti

Availability

Reservation Form

Required fields are followed by *

Numura cena ar brokastīm

Cenas sākas no: 170 par nakti


Required fields are followed by *

Galerija

Iepazīstiet mūsu viesnīcas fotogaleriju. Atklājiet tās skaistumu un eleganci, kur katram elementam ir savs unikāls stāsts.

Numurā ir
Īpaši ērtas gultas un satīna gultas veļa
Izcils bezlimita Wi-Fi
Vannas istaba katrā numurā
Smart-TV televizors katrā numurā
Fēns un citi piederumi
Checkout