Semināri

Nurmuižas Pils

Izaugsme, iedvesma un pašizpēte izsmalcinātā atmosfērā.

Izsmalcināta

izaugsme

Laipni lūdzam mūsu plašajā un mājīgajā zālē, kur miers apvienojas ar funkcionalitāti, nodrošinot ideālu vietu semināriem, retrītiem un jogas nodarbībām. Mūsu zāle, kuras kopējā platība ir 222 kvadrātmetri, ieskaitot 95 kvadrātmetrus lielu foajē kafijas pauzēm un garderobes telpām, ir rūpīgi izstrādāta, lai apmierinātu visas jūsu pasākumu vajadzības.

Mūsu zāle ir pilnībā aprīkota ar vismodernākajām ērtībām, kas nodrošina nevainojamu pieredzi gan semināru, gan rekolekciju, gan jogas nodarbību laikā.

Atklājiet mūsu zāles daudzveidību un komfortu jau šodien un ļaujiet mums kļūt par jūsu partneri, lai radītu neaizmirstamus izaugsmes, relaksācijas un iekšējo meklējumu mirkļus.

Galda

izvietojums

Tips un izvietojums
Semināru zāle
(personas)
Restorāna zāle
(personas)
Bankets
360
180
Klase
450
360
Teātris
540
270
U-veida
90
36
O-veida
108
45
Sežu zāle
63
36
Kabarē
270
180
Seminārs
333
162
Uzņemšana
540
360

Izsmalcināta

izaugsme

Vai meklējat ideālu vietu semināru, retrītu un jogas nodarbību rīkošanai? Tālāk nemeklējiet! Mūsu daudzpusīgās telpas piedāvā visu nepieciešamo, lai radītu neaizmirstamu un pārveidojošu pieredzi.

Iedomājieties plašas semināru telpas, kas aprīkotas ar modernām ērtībām, nodrošinot ideālu vidi mērķtiecīgai mācībām un sadarbībai. Mūsu semināru zāle ir veidota tā, lai tajā varētu izvietot dažāda lieluma grupas, nodrošinot komfortu un produktivitāti visiem apmeklētājiem. Ar mūsdienīgu audiovizuālo aprīkojumu un ērtu sēdvietu izkārtojumu jūsu prezentācijas un diskusijas noteikti būs iespaidīgas un saistošas.

Tiem, kas meklē mierīgu vietu jogas praksei un meditācijai, mūsu jogas zāle ir ideāls patvērums. Mūsu jogas studija ar plašu dabisko apgaismojumu un mierīgu atmosfēru veicina miera un relaksācijas sajūtu, ļaujot dalībniekiem sazināties ar savu iekšējo būtību un atjaunot prātu, ķermeni un garu.

Plānojat retrītu? Mūsu norises vieta piedāvā īpašas telpas retrīta aktivitātēm, neatkarīgi no tā, vai tās ir darbnīcas, grupu diskusijas vai personiskas pārdomas. Mūsu retrīta telpas ir veidotas tā, lai veicinātu komfortu un introspekciju, nodrošinot mierīgu atkāpšanos no ikdienas steigas un burzmas.

Izbaudiet, cik daudzpusīgas un ērtas ir mūsu telpas semināru, jogas nodarbību un retrītu rīkošanai. Ļaujiet mums būt jūsu partneris, lai radītu neaizmirstamus un pārveidojošus pasākumus, kas atstās paliekošu iespaidu uz jūsu dalībniekiem. Sazinieties ar mums jau šodien, lai rezervētu mūsu semināru telpas, jogas zāli vai telpas savam nākamajam pasākumam.